Środki czystości

Środki czystości to odpowiednie składniki aktywne i dobranie kompozycji zapachowych. W środkach do czyszczenia w pierwszej kolejności ułatwia proces usuwania zabrudzeń, ale także wydłuża okres czystości i świeżości. Zanim sięgniesz po bardzo mocne i szkodliwe dla zdrowia i otocznia detergenty do sprzątania zapoznaj się z ofertą naturalnych środków czystości  polskiego producenta marki Yope. Produkty są bezpieczne dla dzieci i dorosłych, posiadają wygodne opakowania z atomizerami oraz mają ponad 90% naturalnych składnikówSprzątanie w towarzystwie pięknych i naturalnych zapachów staje się przyjemnością, a nie uciążliwym obowiązkiem.  Naturalne środki czystości do domu, pracy, kuchni, pomieszczeń gospodarczych oraz sanitarnych zastąpią chemikalia, a przy użyciu odpowiednich produktów naturalnych możesz sama stworzyć domowy środek do czyszczenia i prania. Wystarczy odrobina kwasu cytrynowego, sody oczyszczonej, wody i ulubionego olejku eterycznego aby skomponować własny, ekologiczny produkt do sprzątania.

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 17 elementów

Dostępne środki czystości mają ułatwić codzienną pracę w domu każdego z nas. Utrzymanie czystości wymaga dobranie odpowiednich środków, w zależności od pomieszczeń przez nas sprzątanych. Porządki czas zacząć od przeglądu poszczególnych produktów podzielonych na: płyny do łazienki, płyny do podłóg, płyny do szyb i luster, płyny do naczyń oraz środki do prania. A więc czas sprzątanie zacząć.

Środki czystości jakich używamy w utrzymaniu porządku i higieny w domu zależy od nas samych. Oferta obejmuje środki czystości, które są dokładnie przebadane oraz produkowane w zgodzie z naturą. Dodatkowo chcemy szczególnie uczulić konsumentów na świadome dobieranie środków czystości. Utrzymanie czystości w naszych domach wymaga współpracy każdego z domowników i buduje zdrową i rodzinną atmosferę. Dobrze dobrane środki czystości to przede wszystkim bezpieczeństwo, zapach oraz efekt jaki nam dają. Utrzymanie czystości w poszczególnych pomieszczeniach domu wymaga różnych środków czyszczących, często bezpiecznych dla dzieci oraz niepowodujących alergii. Zawsze jednak należy zachować środki ostrożności podczas korzystania ze środków do sprzątania. Jeżeli są niewłaściwie użytkowane, mogą zagrażać zdrowiu i życiu. Używane przez nas środki czyszczące zawsze powinny być przechowywane poza zasięgiem dzieci.