Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Kategorie

Wodorowęglan sodu czyli soda oczyszczona

Posted by
Wodorowęglan sodu jest częstym składnikiem środków czystości i piorących. Soda oczyszczona jest wykorzystywana, także w gastronomii, kosmetyce, farmacji i medycynie oraz przemyśle chemicznym. Dodatkowo jest bardzo ekonomicznym i wielozadaniowych produktem, który ma niezliczoną ilość zastosowań.
Konopie po latach przeżywają zasłużony renesans, ich dynamiczny powrót na rynek leczniczy, spożywczy oraz przemysłowy jest zauważalny na całym świecie. Nasiona konopi są zaliczane do najzdrowszej żywności ze względu na zawartość substancji witalnych: witamin, kwasów tłuszczowych, substancji nieorganicznych, aminokwasów i antyoksydantów.
Olejki eteryczne wywodzą się ze świata, który nas otaczał od wieków – z natury, która dostarcza nam wielu bodźców zapachowych. Olejki eteryczne są pozyskiwane z poszczególnych części roślin: nasiona, łodygi, liście, kora drzew, kwiaty, płatki, żywica.
Witaminy z grupy B są witaminami rozpuszczalnymi w wodzie, poza tym pełnią szereg ważnych ról w organizmie dziecka, dorosłego oraz seniora. Do grupy witamin B należą: B1 (tiamina), B2 ( ryboflawina ), B3 ( niacyna – kwas nikotynowy ), B5 ( kwas pantotenowy ), B6 ( pirydoksyna ), B12 ( metylokobolamina ), B17 ( amigdalina ). Są szczególną grupą witamin odpowiedzialnych głównie za prawidłowy, rozwój, funkcjonowanie oraz sprawość układu nerwowego.

MMS - Chloryn Sodu - Mineralne Panaceum

Posted by
Mineralne panaceum odkryte w dżungli na Wyżynie Guajańskiej przez Jim'a Humble to ustabilizowany tlen.
Showing 1 to 5 of 18 (1 Pages)

Kategorie

  • przelewy24

» czytaj wszystkie opinie